opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

NK „Keševo“ startalo je pobjedom u Županijskoj nogometnoj lige, a rezultatom 3:0 svladana je momčad busovačkih OFK „Lugova“.
Romar 03
Naši nogometaši poveli su zgoditkom Eldina Durmiša u u 8. minuti, na 2:0 povisio je Ivičević u 27. minuti, a konačni rezultat je malo prije kraja prvog poluvremena postavio je Kenan Merdić. Iako su domaći u drugom poluvremenu stvorili još nekoliko izglednih prigoda, mreže su do kraja mirovale.
U preostala tri susreta skupine A „Fojnica“ je na svom terenu svladala „Kaćune“ rezultatom 2:0, „Šantići“ su, također na svom terenu, slavili protiv „Bilalovca“ s minimalnih 1:0, a „Romari“, inače protivnik „Kreševa“ u narednom kolu, bili su uvjerljivi u gostima protiv „Busovače“ (0:3).