opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

U 5. kolu „A“ skupine Županijske lige NK „Kreševo“ je dočekalo NK „Šantiće“ i slavilo s rekordnih 10:0.
santici11
Kreševljaci su poveli već u 4. minuti zgoditkom Topića, a na 2:0 povisio je Ivica Oroz u 20. minuti. Šest minuta kasnije već je bilo 3:0, a strijelac je ovaj put bio Eldin Durmiš. Do kraja poluvremena već je bilo 6:0; dvaput je pogodio Bjelica, a još jednom Durmiš.
Iako više nije bilo nikakve rezultatske neizvjesnosti, Kreševljaci nisu stali nego su do vrha napunili mrežu „Šantića“. Konačan rezultat je jedan od najvećih koje je „Kreševo“ ikad postiglo, a preostala četiri gola dali su Bjelica, Alibegović, Oroz i Durmiš.
Slavio je i NK „Romari“ protiv „CPU Bilalovca“ s visokih 5:0 pa su dvije ekipe usamljene na vrhu, s tim što Kreševljaci imaju bolju gol razliku. „Busovača“ je porazila „Kaćune“ (2:0), a „Fojnica“ je pomalo neočekivano pregažena od OFK „Lugova“ (3:0).

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.