opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

nacelnik ilustracija

Poštovani sugrađani,

U teškoj ekonomskoj situaciji općenito, Općina Kreševo raspisala je natječaj za stipendiranje studenata u akademskoj 2012./2013. godini. Od ukupno 32 zaprimljena zahtjeva za dodjelu stipendija, njih 27 zadovoljavaju zadane uvjete iz natječaja. 

Uzimajući u obzir naš strateški razvojni cilj u smislu stvaranja neophodnih uvjeta za zapošljavanje i ostanak na području naše općine mladih i školovanih kadrova, odlučeno je da svih 27 studenata dobiju stipendije od 200 KM mjesečno u narednih 7 mjeseci (od siječnja do srpnja 2013. godine). Na ovakav se način želi pomoći studentima da lakše završe svoj studij sa željom da se po završetku školovanja zaposle i ostanu živjeti na našoj općini te tako doprinesu njezinom bržem razvoju.

S obzirom na zacrtanu politiku glede stvaranja ljepše budućnosti naših mladih naraštaja, stalno ćemo tražiti nove načine i mogućnosti kako bi Fond za stipendiranje studenata i volontiranje imao što više novčanih sredstava. Naime, sredstvima ovog Fonda vršit će se također zapošljavanje većeg broja volontera, što je već u tijeku. Zato molimo naše sugrađane, kao i one diljem svijeta, da podrže ove aktivnosti i darovana sredstva uplaćuju u Fond za stipendiranje i volontiranje Općine Kreševo.       

SPISAK STUDENATA
koji su zadovoljili uvjete natječaja

1. Baban Ivana,  Crnići
2. Ban Nikolina, K.Kamenik
3. Ban Krešo, Troska
4. Barešić Jozipa, Bjelovići
5. Buljan Iva, Kreševo
6. Buzuk Tanja, Polje
7. Cvjetković Toni, Resnik
8. Čalaga Danijel, Stojčići
9. Grbeša Tina Volujak
10. Hodžić Merima, Crnići
11. Ivičević Dalibor, Polje
12. Ivičević Ivona, Polje
13. Ivičević Ana, Drežnice
14. Kraljević Željo, Komari
15. Kraljević Marko, Kojsina
16. Kvesić Ivana, Polje
17. Kvasina Dragana, Stojčići
18. Lalić Vesna, Polje
19. Lukić Vlado, Kojsina
20. Miletić Ivica, Crnići
21. Miličević Ana, R.Noga
22. Nujić Dragana, Ratkovići
23. Puljić Danijela, Troska
24. Stanić Anamarija, Resnik
25. Tadić Julijana, Zvizd
26. Tomić Ena, R.Noga
27. Zloušić Margarita, Kreševo
                                                                                      
OPĆINSKI  NAČELNIK
Zdravko Miličević

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17