opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

nacelnik ilustracijaPoštovani sugrađani,

U posljednje vrijeme Općina Kreševo čini značajne napore kako bi olakšala život svim onima koji se nalaze u stanju socijalne potrebe, kao i onima koji traže pomoć po raznim osnovama. Također, svjedoci smo odluke Općine Kreševo o stipendiranju 27 studenata, kao i odluke o zapošljavanje većeg broja volontera – djevojaka i mladića  s područja naše općine. Sve su to aktivnosti koje imaju za cilj stvaranje sadržajnijeg i kvalitetnijeg života na našoj Općini. Tako stvaramo bolje pretpostavke za ostanak našeg mladog naraštaja u svom zavičaju.

Da bi se ovi ciljevi ispunili, dužnost svakog građanina je,  između ostalog, izmirenje obveza prema institucijama vlasti i javnim poduzećima (plaćanje komunalija, naknada za korištenje građevinskog zemljišta, naknada za vatrogastvo i ostale takse). Zato molimo naše sugrađane da svoja dugovanja blagovremeno izvršavaju, kako bi Općina mogla redovito izvršavati svoje obveze. Kao i do sada, vjerujemo da ćemo naići na Vašu punu potporu!

 

Općinski načelnik 

Zdravko  Miličević

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17