opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

Poštovani Kreševljaci i svi katolici,

Želim vam sretan Božić i blagoslovljene blagdane! U ovo vrijeme radosti, ljubavi i zajedništva, želim da svjetlost blagdana obasja svaki kutak naše općine i ispuni srca i dom svakog stanovnika toplinom i srećom.

Neka ovo posebno vrijeme bude prilika da cijenimo ljepotu obitelji, prijateljstva i solidarnosti koja nas povezuje. Neka vaši domovi budu ispunjeni smijehom, ljubavlju i razumijevanjem, te da zajedno stvaramo pozitivnu klimu koja će obogatiti našu zajednicu.

Izražavam zahvalnost svima vama koji svakodnevno doprinosite razvoju naše općine. Neka nam nadolazeća godina donese još više uspjeha, prosperiteta i suradnje u izgradnji bolje budućnosti za sve nas.

Sretan Božić žele vam načelnik općine Kreševo Renato Pejak i predsjedavajući Općinskog vijeća Mirsad Beganović.

 

Bozicna_cestitka_Opcina.jpg

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17